Beletrie pro dospělé

Podlý král

Holly Blacková


Člověk musí být dost silný na to, aby bojoval pořád dokola. Druhý díl napínavé fantasy série.

První lekce zní: zatvrď se.

Poté co vyšlo najevo, že Doubek je ve skutečnosti dědicem vílího trůnu, musí Jude svému bratříčkovi zajistit bezpečí. A právě jen kvůli tomu k sobě připoutala podlého prince – teď už krále – Cardana a stala se šedou eminencí tahající za nitky celé říše. I kdyby se Cardan nechal snadno ovládat, bylo by pro ni těžké stále proplouvat bouřlivými vodami proměnlivé politiky a spojenectví vílího království. Král ale navíc dělá všechno, co je v jeho silách, aby ji ponížil a zesměšnil, ačkoli je lidskou dívkou stále fascinovanější.

Když začne být jasné, že se Jude někdo v jejím bezprostředním okolí chystá zradit, ohrozit její život a životy všech, které miluje, musí smrtelnice odhalit, kdo jí jde po krku. Dokáže se navíc vyrovnat s komplikovanými city, které chová ke Cardanovi?

Více

349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 364
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 05.08.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,397 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Krutý princ
Původní název The Wicked King
Původní jazyk angličtina
Překladatel Radka Kolebáčová
EAN 9788075448231
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Holly Blacková

Holly Blacková

Holly Black je známá a úspěšná spisovatelka fantasy knih pro děti a teenagery. Vyrostla v New Jersey a čtení a psaní milovala již odmalička. První kniha jí vyšla už v roce 2002. Jejím nejúspěšnějším dílem je Kronika rodu Spiderwicků. Pro dospělé čtenáře napsala titul Kniha noci. V roce 2018 vydala první díl bestsellerové série Krutý princ ze světa proradných víl. Na tuto sérii navázala duologií Ukradený dědic. Její romány byly přeloženy do 32 jazyků a prodávají se po celém světě. Holly žije s manželem, synem a svými kočkami v Massachusetts v domě, který prý skrývá tajnou místnost – knihovnu.

Profil autora