Beletrie pro dospělé

Jak se král Země víl naučil nenávidět příběhy

Holly Blacková


I srdce z kamene se dá zlomit. Ilustrovaný doplňkový díl série Krutý princ.

Chlapci se mění. Stejně tak i příběhy.

Než se z něj stal krutý princ nebo podlý král, byl jen obyčejným vílím dítětem se srdcem z kamene.

Holly Blacková odhaluje nová tajemství z dramatického života záhadného krále Země víl Elfhame Cardana. V tomto příběhu najdete neodolatelné podrobnosti z dob před příběhem Krutého princ, dobrodružství odehrávající se po Královně ničeho a známé okamžiky z celé trilogie vyprávěné Cardanovým úhlem pohledu.

V návratu do série Krutý princ si užijete zakázanou lásku, která rozbuší srdce, nenávist, nebezpečí, humor a drama, které okouzlilo mnoho čtenářů. Ke každé kapitole navíc patří celobarevné ilustrace Roviny Cai, které z titulu dělají chloubu každé knihovny.

Více

349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 192
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 31.05.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,431 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Rovina Cai
Řady Krutý princ
Původní název How the King of Elfhame Learned to Hate Stories
Původní jazyk angličtina
Překladatel Radka Kolebáčová
EAN 9788076611917
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

Databazeknih.cz - Střípky z Cardanova źivota

... „Je to krásný návrat zpátky k sérii, který přináší zajímavé střípky z Cardanova života. Některé části jsou neskutečně originální, jiné známé, ale všechny jsou neskutečně emotivní a umožňují opravdu absolutně pochopit, co je Cardan zač.“ ...

Autor

Holly Blacková

Holly Blacková

Holly Black je známá a úspěšná spisovatelka fantasy knih pro děti a teenagery. Vyrostla v New Jersey a čtení a psaní milovala již odmalička. První kniha jí vyšla už v roce 2002. Jejím nejúspěšnějším dílem je Kronika rodu Spiderwicků. Pro dospělé čtenáře napsala titul Kniha noci. V roce 2018 vydala první díl bestsellerové série Krutý princ ze světa proradných víl. Na tuto sérii navázala duologií Ukradený dědic. Její romány byly přeloženy do 32 jazyků a prodávají se po celém světě. Holly žije s manželem, synem a svými kočkami v Massachusetts v domě, který prý skrývá tajnou místnost – knihovnu.

Profil autora