Young adult

Konec je zatraceně blízko. Třetí díl série Aurora od autorů Illuminae.

Co se stane, když požádáte partu ztroskotanců, aby zachránila galaxii před prastarým zlem? Prastaré zlo samozřejmě zvítězí. Počkat… ne tak rychle. Když se Jednotka 312 naposledy zapletla do mezigalaktické bitvy, všechno se strašlivě pokazilo. Ale jak se ukazuje, ne všechny konce jsou vážně konce. Je v silách týmu navazovat spojenectví, nandat to nepřátelům a tvořit historii ve velkém stylu? Jistě. Ale skutečná záchrana galaxie? Na to bude potřeba zázrak.

Více

499 Kč Doporučená cena
V prodeji

Cestování časem – anebo ne?

Cestování časem – anebo ne?
08.07.2022 | Víkendovky

Je začátek července a to neomylně znamená jediné – začaly letní prázdniny. A nikde to nepoznáte lépe než v ranním autobusu nebo metru na tvářích studentů. Během školního měli většinou krhavé ospalé oči, zírali do mobilů, pospávali, nepřítomně koukali do blba nebo poslouchali hudbu a bylo na nich vidět, že ze všeho nejradši by byli kdekoli jinde. Prostě všeobecný zmar. Zato teď?! Teď člověk žádné takové tváře nevidí, protože všichni studenti jsou doma a nejspíš v posteli a ani je nenapadne, aby se v půl sedmé ráno někam plahočili. Naštěstí mě do práce láká alespoň představa libovolného množství kafe zdarma a vyhlídka, že se pustím do čtení další knihy mé oblíbené autorské dvojice Jay Kristoff a Amie Kaufamnová.

Detailní informace

Počet stran 448
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 10.10.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,682 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 3
Řady Aurora
Původní název Aurora's End
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Hajžmanová
EAN 9788076616042
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Autor

Amie Kaufmanová

Amie Kaufmanová

Amie Kaufmanová je bestsellerovou autorkou magazínu The New York Times a mezinárodně úspěšnou autorkou. Její knihy vyšly ve více než 30 zemích a chystají se podle nich filmy. Amie vyrůstala v Austrálii a příležitostně v Irsku. Má tituly z historie, literatury a práva. Často spolupracuje s Jayem Kristoffem, se kterým napsala série Illuminae a Aurora. Žije v Melbourne se svým manželem, psem a mimořádně velkou osobní knihovnou. 

Profil autora

Autor

Jay Kristoff

Jay Kristoff

Narodil se v Perthu v Austrálii. Jako dítě rád a často hrál deskové hry a vášnivě četl. Poté vystudoval uměleckou vysokou školu. Nejdříve pracoval v reklamě, ale později se plně ponořil do vlastní literární tvorby. Žije v Melbourne se svou manželkou a psem. Proslavil se především trilogií Nikdynoc a sérií Illuminae, kterou napsal společně s Amie Kaufmanovou.

Profil autora