Young adult

Bez boje se nevzdají... doufejme! Druhý díl série Aurora od autorů Illuminae.

Začněme špatnými zprávami: prastaré zlo bylo probuzeno. Dobré zprávy? Jednotka 312 je připravena všechny spasit. Snad. Jen nejdřív musí vyřešit pár drobností. Třeba klan grempů, který jim touží maličko pocuchat ksichty. Zástupy děsivých falešných agentů GIA, kteří se ze všech sil snaží zmocnit Auri. Nebo taky Kalovu naštvanou sestru, za kterou stojí syldrathská armáda. V galaxii zas bude pořádné horko – tahle skvadra v tom už ale umí chodit. Víceméně.

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Aurořino vzplanutí a spousta otázek

Aurořino vzplanutí a spousta otázek
27.08.2021 | Víkendovky

Takže to tak vypadá, že jsme skočili rovnou do mého oblíbeného podzimu – venku prší, ke sněžení to nemá daleko a teploty jsou ideální. Do toho se nemilosrdně blíží konec prázdnin. Člověk by řekl, že by na někoho mohla padnout depka. Ale to se určitě nestane, protože tu přece máme spoustu knih, které je potřeba dočíst.

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Počet stran 448
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.10.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,665 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Řady Aurora
Původní název Aurora Burning
Původní jazyk angličtina
Překladatel Kateřina Hajžmanová
EAN 9788076613430
Věk od 14
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Recenze

suzanneawhite.com - Aurora plane

...Nicméně Aurora plane je rozhodně lepší než první díl Aurora povstává. Zatímco v prvním díle mi přišly dialogy a špičkování dost křečovité a nepřirozené, tady už to parádně funguje. A ten konec? Ten zaručil, že se na závěrečný díl Aurora’s End, který vyjde v češtině v roce 2022, celá třesu...

Autor

Amie Kaufmanová

Amie Kaufmanová

Amie Kaufmanová je bestsellerovou autorkou magazínu The New York Times a mezinárodně úspěšnou autorkou. Její knihy vyšly ve více než 30 zemích a chystají se podle nich filmy. Amie vyrůstala v Austrálii a příležitostně v Irsku. Má tituly z historie, literatury a práva. Často spolupracuje s Jayem Kristoffem, se kterým napsala série Illuminae a Aurora. Žije v Melbourne se svým manželem, psem a mimořádně velkou osobní knihovnou. 

Profil autora

Autor

Jay Kristoff

Jay Kristoff

Narodil se v Perthu v Austrálii. Jako dítě rád a často hrál deskové hry a vášnivě četl. Poté vystudoval uměleckou vysokou školu. Nejdříve pracoval v reklamě, ale později se plně ponořil do vlastní literární tvorby. Žije v Melbourne se svou manželkou a psem. Proslavil se především trilogií Nikdynoc a sérií Illuminae, kterou napsal společně s Amie Kaufmanovou.

Profil autora