Komiks

Srdcerváči 4

Alice Oseman


Čtvrtý díl úspěšné série komiksových románů o lásce, životě a o všem, co se stane mezi tím

Charlie si nikdy nemyslel, že by se Nickovi vůbec mohl líbit, ale teď spolu oficiálně chodí a Charlie pomalu začíná být připravený na to, aby vyslovil ta dvě slůvka: Miluju tě. Nick se cítí podobně, ale má toho v hlavě spoustu dalšího – třeba vyoutovat se před svým tátou a pak je tu taky ještě podezření, že Charlie možná trpí poruchou příjmu potravy.

Z léta je podzim a začíná nový školní rok a Charlie s Nickem poznávají, co všechno může láska znamenat. Srdcerváči jsou příběhem o lásce, přátelství, věrnosti, ale také o duševní chorobě. Ve střípcích příběhu Nicka a Charlieho se najde každý z nás.

Více

399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 26.07.2021
Formát 163x238 mm
Hmotnost 0,796 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Alice Oseman
Číslo dílu 4
Řady Srdcerváči
Původní název Heartstopper 4
Původní jazyk angličtina
Překladatel Romana Bičíková
EAN 9788076612402
Věk od 13
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Recenze

kniznipristaviste.blogspot.com - Srdcerváči 4

...„Ačkoliv mě minulý díl lehce zklamal, nakonec jsem se pustila do dalšího dílu a musím říct, že se mi tento čtvrtý díl líbil nejvíc ze všech.“...

suzanneawhite.com - Co přinesou čtvrtí srdcerváči?

...„Alice Osemanová se složitého tématu nebojí a podle mého ho ztvárnila tak, aby dokázalo oslovit i mladší čtenáře nebo i lidi, kteří mají to štěstí, že se s touto problematikou osobně nesetkali.“...

Autor

Alice Oseman

Alice Oseman

Alice Osemanová je oceňovaná spisovatelka, ilustrátorka a scenáristka. Narodila se v roce 1994 v britském Kentu. Napsala současné YA romány o nejrůznějších katastrofách dospívání: Solitaire (CooBoo, 2014), Radio Silence, I Was Born for This a Loveless (CooBoo, 2022). Je také autorkou LGBTQ+ YA romantického komiksu Srdcerváči (CooBoo, 2019 až do současnosti) a scenáristkou, tvůrkyní a výkonnou producentkou televizní adaptace Srdcerváčů, kterou promítá Netflix. Alicin první román Solitaire byl publikován, když jí bylo devatenáct. Její romány i komiksy získaly nominace na YA Book Prize, Inky Awards, Carnegie Medal i Goodreads Choice Award.

Profil autora