Young adult

Zmije a křídla noci

Carissa Broadbent


Zakázaná láska chutná po krvi! Upíří fantasy, která si podmanila miliony čtenářů.

Oraya si vydobyla místo ve světě, který ji chce zabít. Aby adoptovaná lidská dcera upírského krále přestala být pro ostatní jen kořistí, musí se zúčastnit Kejari: legendárního turnaje bohyně smrti. Spojenectví s tajemným upírem Raihnem může naklonit misky vah na její stranu, ale také ji může zničit. Je to nemilosrdný zabiják, nepřítel koruny jejího otce... a její největší konkurent. Ještě víc však Orayu děsí to, jak neodolatelně ji přitahuje. V tomto království totiž není nic víc smrtícího než láska.

Více

499 Kč Doporučená cena
V prodeji

Šťastný a upíří nový rok

Šťastný a upíří nový rok
05.01.2024 | Víkendovky

Doufám, že jste si užili příjemné vánoční volno, snědli jste všechno cukroví, na které jste měli chuť, a stihli jste u toho přečíst spoustu pěkných knížek (a dostali jste pod stromeček kromě knížek i nějaké pěkné ponožky. Jestli čekáte, že se s vámi teď podělím o svá novoroční předsevzetí… tak čekáte marně. Rozhodla jsem se, že je docela zbytečná snaha si nějaká dávat, když se mi je nikdy nepodaří dodržet déle než zhruba týden. Jediné, co vidím jako jistou věc v letošním roce, je to, že vydáme spoustu skvělých knih, na které se už těším, a pokud se ještě netěšíte vy, měli byste hodně rychle začít. Nebudu totiž troškařit a rovnou vám představím jednu fantasy pecku, kterou nakousneme úplně novou sérii. Tak si držte klobouky!

Upírské nachlazení

Upírské nachlazení
16.11.2023 | Víkendovky

Začal pořádně upršený a vcelku nevlídný podzim, slunce vykoukne už jen někdy, a tak nastalo období viróz, chřipek, kašlů a rým. Na nás v redakci začala kašlat Adéla… a uvidíme, kdo se ještě přidá. Nene, Adéla byla samozřejmě uvědomělá a do redakce nepřišla a hezky si četla doma s rýmou. A tak si říkám, že když člověku zrovna není úplně nejhůř a netrpí v chřipkové agonii, skýtá menší nachlazení čas na čtení, který by se v normálním běhu škol, práce a kroužků asi těžko hledal.

Detailní informace

Počet stran 528
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 19.02.2024
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,501 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název The Serpent & the Wings of Night
Původní jazyk angličtina
Překladatel Alžběta Kalinová
EAN 9788076619111
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Autor

Carissa Broadbent

Carissa Broadbent

Carissa Broadbent děsila učitele i rodiče pochmurnými příběhy zhruba od svých devíti let. Od té doby se její příběhy staly (o trošku) méně depresivními a (snad o dost) čtivějšími. Dnes je autorkou fantasy románů o nebojácných hrdinkách se špetkou romantiky. Žije na Rhode Islandu s manželem, jedním poslušným a jedním neposlušným králíkem a jednou ustavičně skeptickou kočkou.

Profil autora