Young adult

Kde jsme ještě nebyli

Kasie Westová


i Připravujeme

Může jeden letní road trip vrátit ztracené přátelství na tu správnou cestu?

Norah neviděla svého nejlepšího kamaráda z dětství Skylera už roky. Když se odstěhoval, byli spolu neustále v kontaktu, ale v poslední době se jejich vztah omezil na vzájemné lajkování příspěvků na Instagramu. Proto se Norah nemůže dočkat výletu, který jejich rodiny naplánovaly na léto. Ale jakmile se konečně sejdou, zdá se, že by Skyler nejradši hned zmizel. Co za tím je? Společný road trip povede oba nejen po neznámých cestách, ale i k novým objevům. Nebude to snadná jízda, ale rozhodně bude stát za to… Může se na ní jejich přátelství, které téměř zmizelo, proměnit v něco víc?

Více

399 Kč Doporučená cena
Vychází 30.05.2024

První tip na letní čtení aneb vychází další Westovka

První tip na letní čtení aneb vychází další Westovka
17.05.2024 | Víkendovky

Letos v květnu je někdy tak teplo, že mám pocit, že začalo léto, dětem se blíží prázdniny a je čas plánovat dovolenou. Ona to úplně není pravda a dnešní deštivé počasí to potvrzuje, ale i tak se můžeme v dnešním blogu zasnít a začít si představovat, kam bychom se chtěli vydat v létě na cesty. A projet si kus Států by rozhodně nebylo od věci, a když už ne doopravdy, tak aspoň na papíře s Kasie West. Vzít karavan, pár kamarádů (z dětství?) a vyjet vstříc novým místům a dobrodružstvím…

Detailní informace

Počet stran 328
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.06.2024
Formát 130x200 mm
Jazyk čeština
Původní název Places We've Never Been
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adéla Špínová
EAN 9788076619555
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Kasie Westová

Kasie Westová

Kasie Westová je úspěšnou a oceňovanou autorkou mnoha knih pro děti a dívky. Vystudovala Fresno State University a stále žije v Kalifornii se svými čtyřmi dětmi a manželem. Většinu času se snaží uniknout kalifornskému vedru. Kromě psaní miluje také wakeboarding, rockové balady a čtení dlouho do noci.

Profil autora