Beletrie pro děti

Jsme nevyhnutelní

Nofreeusernames


Jsou moment, nebo navždycky? Volné pokračování bestsellerové romantické série.

První pravidlo Travisovy kapely zní: členové si spolu nesmí nic začít. Druhé pravidlo Travisovy kapely zní: členové si spolu NESMÍ nic začít. Zdá se to snadné, ale vše se zkomplikuje, když Travis jednou přijde na zkoušku a zjistí, že kluci vybrali novou zpěvačku – jeho expřítelkyni Harper. Protože od jejich rozchodu uběhl nějaký čas a oba mezitím byli s někým jiným, dalo by se čekat, že jeden druhého už pustili z hlavy. Jenže jak říká Loki: „Láska je dýka.“ A zrovna tahle je nebezpečně ostrá.

Více

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Bonusová kapitola ke knize Jsme nevyhnutelní

Bonusová kapitola ke knize Jsme nevyhnutelní
10.07.2023 | CooBooNews

Chcete se ještě na chvíli vrátit k příběhu z knihy Jsme nevyhnutelní? Tak máme dárek přímo pro vás!

Nofreeblog

Nofreeblog
21.04.2023 | Víkendovky

Nazdárek všem, tak konečně to venku vypadá aspoň maliličko jarně. Já už fakt nevím, komu tímhle to počasí jako prospěje? Vždyť máme zimu už asi půl roku! Takže sluníčko vítám opravdu nadšeně a už si dělám plány na knížku ke snídani na balkoně na sobotní dopoledne. Všichni si držme palce, ať to vyjde!

Detailní informace

Počet stran 376
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.05.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,513 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Tereza Basařová
EAN 9788076617261
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná šitá s chlopněmi

Autor

Nofreeusernames

Nofreeusernames

Ola alias Nofreeusernames žije u své černé kočky Belmonda na Vsetíně, v domě, který hlídá velký medvěd a většinu místa zabírají knihy, LEGO a funko pop. Je absolventkou Informačních studií a knihovnictví na MUNI a už během školy zahájila svou kariéru kolem knih. Nejdřív jako členka skupiny Guerilla Readers, což byla její první zkušenost s marketingem a zejména sociálními sítěmi, později se dostala k práci v univerzitní knihovně ve Zlíně, chvíli podnikala, pracovala v knihkupectví a nakonec skončila v nakladatelství. Nikdy nevěřila, že napíše knihu, ale pak jí sedlo psaní chat fiction v aplikaci Storki, kterou četlo čím dál tím víc lidí. A právě z té nejpopulárnější Jsem tu a mám čokoládu vznikla její debutová kniha Navždycky. Veškerý autorský honorář Ola investuje do nákupu LEGA.

Profil autora