Beletrie pro děti

Vzdálenost mezi námi

Kasie West


První dojem si za peníze nekoupíš. Další romantický příběh od Kasie Westové!

Sedmnáctiletá Caymen Meyersová se velmi brzy naučila, že boháčům se nedá věřit. A za celé dlouhé roky, kdy je studovala zpoza pokladny v mamčině obchodě s porcelánovými panenkami, ještě neviděla nic, co by dokazovalo opak.

Na scénu vchází Xander Spence – vysoký, moc pěkný a nechutně bohatý. Navzdory jeho okouzlujícímu chování a tomu, že Caymen podle všeho opravdu rozumí, si je jistá, že jeho zájem o ni rozhodně nevydrží. Nebo ne? Ale právě ve chvíli, kdy ji Xanderova loajalita a pozornost už už přesvědčí, že bohatství není charakterová vada, Caymen najednou zjistí, že peníze hrají v jejich vztahu daleko větší roli, než si myslela. Dokáží ti dva i po tolika překážkách překonat vzdálenost, která je dělí?

Více

369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 280
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 05.06.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,408 kg
Jazyk čeština
Původní název The Distance Between Us
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adéla Špínová
EAN 9788076617568
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

Kasie West

Kasie West

Kasie Westová je úspěšnou a oceňovanou autorkou mnoha knih pro děti a dívky. Vystudovala Fresno State University a stále žije v Kalifornii se svými čtyřmi dětmi a manželem. Většinu času se snaží uniknout kalifornskému vedru. Kromě psaní miluje také wakeboarding, rockové balady a čtení dlouho do noci.

Profil autora