Beletrie pro děti

XOXO

Axie Oh


Láska v rytmu k-popu!

Cellistka Jenny se chce dostat na prestižní konzervatoř – a to je její jediný sen. Potom však v karaoke baru v L.A. pozná krásného a záhadného kluka jménem Če-u a prožije s ním jednu kouzelnou noc plnou dobrodružství – než Če-u beze stopy zmizí.

O tři měsíce později Jenny s matkou odjíždí do Jižní Korey, aby se tam postaraly o nemocnou babičku. Jaké je její překvapení, když zjistí, že Če-u je studentem stejné konzervatoře, na kterou se chystá nastoupit i ona – a navíc je členem jedné z největších k-popových skupin na světě. Co to znamená? Že má velmi přísný zákaz randění. A Jenny by se taky měla soustředit spíš na své cello!

Co všechno bude dvojice ochotná riskovat pro lásku?

Více

349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další knihy ze série "XOXO"

Detailní informace

Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.06.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,347 kg
Jazyk čeština
Řady XOXO
Původní název XOXO
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Trusová
EAN 9788076614994
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Autor

Axie Oh

Axie Oh

Axie Oh je Američanka s korejskými kořeny. Narodila se v New York City a vyrůstala v New Jersey. Na Kalifornské univerzitě v San Diegu vystudovala tvůrčí psaní a korejskou historii a titul z psaní pro dospívající má také z Lesley University. Je zapálenou posluchačkou k-popu, miluje anime, jakékoli papírenské potřeby a čaj s mlékem. Bydlí v Las Vegas se svým pejskem jménem Toro.

Profil autora