Ostatní

Cestovní deník

printintin


Ať máte na co vzpomínat! Nádherný cestovní deník pro dobrodružství všeho druhu.

Každou cestu si můžete užít ještě víc, když si ji dobře naplánujete. V našem cestovním deníku je prostor hned pro několik dobrodružství, ať už jedete na Mácháč, nebo na cestu kolem světa. Hodit se vám bude bucket list, itinerář, plánovač financí a další stránky, které vám pomůžou mít vše pod kontrolou. Uvnitř najdete také dostatek místa pro všechny své dojmy, fotky a kresby – a určitě oceníte i roztomilé samolepky, kapsu na dokumenty a záložky.

Více

299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Cestování letos jenom na papíře?

Cestování letos jenom na papíře?
23.04.2021 | Víkendovky

Začínám blog tradičním meteorologickým okýnkem. Už je tu jaro? Fakt jo? Už nikam nepůjde? Nevím, jak vy, ale mám plné zuby toho letošního aprílového počasí. Tohle je totiž apríl se vším všudy a to mě teda fakt neba. Protože sníh v dubnu? Kdo je na to zvědavý? Chci už konečně strčit všechny teplé bundy a šály hluboko do skříně a vytáhnout třeba balerínky, projít se na boso po trávě… A netrpělivě vyhlížet léto, zmrzlinu, prázdniny a dovolenou! Vždyť už je to za pár!

Detailní informace

Počet stran 192
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 03.06.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,366 kg
Jazyk čeština
Původní název Cestovní deník
Původní jazyk angličtina
EAN 9788076612006
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor

printintin

printintin

Printintin je malé papírnictví s produkty založenými na kreslených ilustracích a hravém ručním písmu. Vzniklo v roce 2017 coby splnění velkého snu tří kamarádek. Seznámily se na vysoké škole při studiu multimédií a jejich vášeň pro všechno, co se týká papírnictví, ruční práce a letteringu, dala vzniknout jejich závěrečnému projektu, jehož výsledkem je právě printintin. V jejich nabídce najdete přáníčka, sešity, samolepky, printy na zeď, spoustu dalšího a díky spojení s nakladatelstvím CooBoo také knihy.

Profil autora