Beletrie pro děti

Tokijský motýl

Emiko Jeanová


Já – a princezna? Romantický hit, u kterého se budete královsky bavit.

Izumi Tanaka měla vždycky pocit, že nezapadá… je totiž těžké zapadnout, když jste částečně japonského původu a žijete na maloměstě v severní Kalifornii. Pak ovšem zjistí, že jejím otcem je japonský korunní princ – což znamená, že přímočará a drzá Izzy je princezna! A tak jí nastanou divoké časy plné luxusu, pohledných bodyguardů, nových zvyků i tisíciletých tradic. Zlomí Izumi tíha královské koruny, nebo na ni čeká pohádkový život až navěky?

Více

369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Máme pro vás novou pohádku

Máme pro vás novou pohádku
10.09.2021 | Víkendovky

Musím se vám k něčemu přiznat. Jsem VELKÁ fanynka Princezniných deníků. Chtělo se mi napsat, že to není až tak dávno, co jsem je četla pořád dokola až do zblbnutí, jenže pak jsem se zamyslela a spočítala si to – a zjistila jsem, že to vlastně už nějaký ten pátek bude, ehm… Nicméně Mia Thermopolisová, její kamarádka Lilly Moscowitzová, kocour Tlusťoch Louie a Grandmère mají svůj vlastní čestný kouteček v mém čtenářském srdci.

Další knihy ze série "Tokijský motýl"

Detailní informace

Počet stran 344
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.11.2021
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,471 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Původní název Tokyo Ever After
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Stárková
EAN 9788076613201
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

Databazeknih.cz - Tokijský motýl

..Tokijský motýl vám nejspíš nepředá nějakou hlubokou myšlenku, ale její autentičnost a vtipný děj s prvky královského života si vás jistě získají. Moc vám ji doporučuju, je to čtení na dva večery a garantuju vám, že si knížku zamilujete stejně jako já...

Autor

Emiko Jeanová

Emiko Jeanová

Když Emiko zrovna nepíše, tak čte. Většina jejích přátel je imaginárních. Než se stala spisovatelkou, byla entomoložkou (neboli chytala brouky), výrobkyní svíček, květinářkou a naposledy učitelkou. Se svým manželem a dvěma dětmi (neposednými dvojčaty) žijí ve státě Washington. Miluje déšť.

Profil autora