Beletrie pro dospělé

Království popela

Sarah J. Maas


Poslední bitva je tady. Šestý díl bestsellerové série Skleněný trůn.

Aelin riskovala vše, aby zachránila svůj lid a lidi, které miluje. Zaplatila za to strašnou cenu a teď je uvězněna v kovové rakvi a mučena. Pouze vědomí, že na ní závisí osud všech, jí brání v tom, aby podlehla. Aedion a Lysandra zůstávají poslední, kteří brání Terrasen před naprostým zničením. Chaol, Manon a Dorian jsou roztroušeni po celém kontinentu a musí sami volit cestu k naději na spásu. Až se všechny cesty spojí, čeká je velká bitva.

Více
Získaná ocenění:
HumbookAwards, 2020, Young adult kniha roku 2019
HumbookAwards, 2020, Nejlepší fantasy nebo sci-fi kniha roku 2019

399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 976
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 05.08.2019
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,712 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 7
Původní název Throne of Glass 6
Původní jazyk angličtina
Překladatel Ivana Svobodová
EAN 9788075448248
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

Databazeknih.cz - Království popela

„...Wow...jedním slovem prostě wow. To bylo neskutečné. To čekání se opravdu vyplatilo. Nic mě od této knížky nemohlo odtrhnout. Skvěle popsané. Ty bitvy, kameny Sudby, zase bitvy, setkání, loučení... Mám pocit, že Maasová dokázala něco úžasného, opět se překonala. (…) Kdyby šlo dá více jak 5 hvězdiček, tak je dám. Skvělé zakončení série (jedno z nejlepších jaké jsem kdy četla). Těm z vás, kdo ješ...

Autor

Sarah J. Maas

Sarah J. Maas

Sarah J. Maasová v současné době žije v Bucks County v Pensylvánii. Má nezdravou zálibu v disneyovkách a špatné pop music. Miluje pohádky a balet a pije příliš mnoho čaje. Ráda objevuje historii a krásnou krajinu Pensylvánie společně se svým manželem a jejich psím společníkem. Literární svět dobyla svou sérií Skleněný trůn, kterou začala psát už v šestnácti letech.

Profil autora